Apie mus

Įdomus faktas:
APIE MUS PER 7 VEIKLOS METUS JAU BUVO PRISTATYTA VIRŠ 2 MILIJONO TONŲ DEGALŲ

Mūsų įmonė – specializuotos logistikos profesionalė, autocisternose gabenanti skystus nemaistinius, cheminius ir nemaistinius chemiškai pavojingus ADR krovinius. Savo veiklą pradėjusi 1997 metais, mūsų kompanija šiuo metu valdo 24 ADR sertifikatus turinčių autocisternų parką. Ilgametė patirtis, profesionali komanda, atvirumas naujovėms bei sugebėjimas pasiūlyti efektyvius ir lanksčius sprendimus, mus atvedė prie šios rinkos lyderių. ADR krovinių gabenimas reikalauja ypatingos patirties, kurią mūsų patyrusi komanda turi ir gali padėti transportuojant pavojingus aplinkai krovinius.

Mūsų transporto priemonių techniniai parametrai atitinka EURO 5/EURO 6 keliamus saugumo reikalavimus, vilkikai aprūpinti pavojingų krovinių gabenimui reikalinga ADR įranga, o įdiegta palydovinė sekimo sistema leidžia tiksliai stebėti krovinio judėjimą ir prognozuoti laiką, kada krovinys buv pristatytas į numatytą vietą. Nuolatos informuojame klientus apie jų krovinio lokaciją. Darbuotojai yra išlaikę specialius ADR krovinių gabenimo egzaminus, turi tai patvirtinančius sertifikatus, todėl galime užtikrinti aukštą savo teikiamų paslaugų kokybę ir vežamo krovinio saugumą.

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas? Nes:

  • Nuolat augame ir tobulėjame;
  • Esam atviri naujoms rinkoms ir naujiems iššūkiams; 
  • Mūsų lankstumas ir įžvalga leidžia greitai prisitaikyti prie kintančios rinkos.

Ir svarbiausia, mūsų tikslas – maksimaliai kokybiška paslauga bei ilgalaikis, abipusiai naudingas bendradarbiavimas su mūsų partneriais, klientais ir tiekėjais.
ADR krovinio gabenimas yra daug atsakomybės reikalaujantis logistikos procesas, kurį įgyvendiname sklandžiai ir kokybiškai.

Susisiekite su mumis ir asmeniškai aptarsime bendradarbiavimo detales.